SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Apartamente dhe Vila ne Lalzit Bay - WWW.LALZITBAY.COM
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
55537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Projekti është për shitjen e apartamenteve dhe vilave.
• Projekti është tani në fazën e 1. Kjo fazë do të finalizohet deri
në fund të 2016.
• Lokacioni i projektit është në Lalzit Bay, pranë qytetit Durrës.
Fshati Turistik është 30 minuta larg nga Aeroporti Rrinas
Ndërkombëtar.
• Apartamentet janë ndërtuar mbi 3 kate.
• Faza 1 ka pesë ndërtesa 3-katëshe me 20 banesa secila.
• Ndërtesat kanë parkimi.
• Ndërtesat kanë ashensor.
• Të gjitha apartamentet kanë ballkon.
• Çmimet për metër katror ndryshojnë, por janë përafërsisht
1,100 EUR per sq m.
• Dysheme janë pllaka porcelani.
• Kushtet e pagesës ju keni në faqen tonë të internetit. Edhe
ajo mund të ndryshojnë.
• Tarifat condo janë 35 Euro në muaj.
• Shërbimi për apartament ju mund të gjeni në faqen tonë të
internetit.
• Mbikqyrjes dhe siguria është e garantuar nga zhvilluesi.
• Largësia nga deti varet nga apartament i blerë. Është e vija e
parë në det.
• Lejet e infrastrukturës dhe lejet e ndërtimit kemi.
• Nuk ka tarifa për pronësinë e pronave.
• Taksat për blerjen pronash në Shqipëri janë 0%.
• Kosto e noterizimit blerësit paguan vetëm. Kjo kushton 57
EUR. Është e këshillueshme për ju që të ketë avokatin tuaj.
Kostoja e një avokati është 750 EUR. Gjitha këto janë
shpenzimet tuaja ligjore për kontratën e Para-Shitjes.
• Resort në total do të ketë 77 vila, dhe 544 apartamente. Në
fazën e 1 do të ketë 29 Vila dhe 100 apartamente.
• Fshati turistik është 30 minuta larg nga porti i Durrësit.
• Çertifikata e performancës energjike nuk ekziston në Shqipëri.
• Me shume info mund te gjeni: www.lalzitbay.com/the- 
resort/.
Informata rreth publikuesit
LALZIT BAY RESORT AND SPA
Prishtinë
00355 692025550
Gjiri i Lalzit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »