SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Fushe Kosove
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Garazh, Kopsht
ID e produktit :
55563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepi me qira n Fushe Kosove , shtepia ka 10 ari truall ajo posedon 2 dhoma te fjetjes, dhomen e ndejes , kuzhinen dhe garazhden
Informata rreth publikuesit
Agon
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »