SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banesa ne shitje ne Mat (Kompleksi Royal)
Çmimi :
€83,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
55564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i VII-te
-Siperfaqja:86m²
-Rendtija:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo+WC,shpajz dhe ballkon.
-Objekti posedon ashensor,uje 24h, si dhe nxemja lidhur me ngrohtoren e qytetit
-Cmimi sipas marreveshjes

Mob:045/691-690
agjensionireat@gmail.com
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »