SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera Objekti Afarist
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
55613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet objekti me qera 1500 m2 dhe 23 ari shfrytezim per parking.
Objekti gjendet ne hyrje te Gjakoves ( 3 km) ne fshatin Lugi i Bunarit, dhe posedon gjithe infrastrukturen per biznese te ndryshme.
Çmimi ; 5500 €
Per informata te metutjeshme lajmerohuni ne
Nr. Kontaktues + 377 45 900 977
nga ora 08:00 – 17:00
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »