SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet shtepija
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
55635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtëpija ka 180m2
ppsedon : 3dhoma gjumi, sallon 8x4 , kuzhin, 2 banjo, podrum!
Gjithashtu ka edhe 40ari oborr, me dalje ne rrugen kryesore !!
Gjitha kjo gjindet ne fshatin Mramor-Busi
Gjithashtu kem edhe troje(tokë) per me shitë dhe me.ba ndrrim me banesa !!
ju faliminderit !!
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pajtim
Prishtinë
044785281
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »