SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qira per nje nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
55860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese me qira ne lagjen e spitalit per nje nderkombetare te Eulex-it.

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, dhome te fjetjes, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245 apo 045 616794
Ose nese keni foto te baneses na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »