SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESE NE QENDER TE QYTETIT - PRAPA REKTORATIT
Çmimi :
€117,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
55967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës me sakte prapa Rektoratit.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje :

Sallon të madh;
Kuzhinë me Trapezari;
Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);
Koridor të gjatë;
Banjo dhe
Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 € (1800 € per m²)

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »