SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
55970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*LOKALE ME QIRA DHE NE SHITJE- KOMPLEKSI LULEDIELLI.
*Lokalet gjinden ne lagjen Mat 1:
• OBJEKTI 1:
- Lokali 21.95 m² (100 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 2:
- Lokali 29.92 m² (120 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
- Lokali 35.63 m² (150 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 3:
- Lokali 115.12 m² (350 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
- Lokali 129.31 m² (400 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 5:
- Lokali 141.38 m² (500 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
*Te gjitha lokalet jane te gatshme per perdorim. Secili lokal ka toaletin dhe uje 24h.


Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »