SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne MAT
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
55973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa ne shitje ne lagjen Mat 1.
*Pershkrimi i baneses:
-118 m² - VII-te cmimi per m² eshte 850 € (3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,2 banjo,shpajz dhe ballkon.Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »