SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Fushe -Kosove
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
55974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa ne shitje ne Fushe-Kosove.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja: 71.4 m²
:-Kati VII-te
-Renditja:dhome gjumi,sallon me kuzhin,shpajz,banjo dhe ballkon.
-Cmimi:25.000 €


Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »