SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne MAT
Çmimi :
€46,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
55976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa ne shitje ne Mat (afer Institutit Gjyqesor)
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i II-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon(kah perendimi)
- Ne cmim jane te perfshira elementet e kuzhines si dhe banesa ka sistem gjerman te ngrohjes


Mob:045/691-690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »