SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banese tredhomeshe ne mati1
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
56006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet urgjent banesa tredhomeshe ne lagjen mati1,banesa ka 82 m2, eshte ne katin e tete(lifti punon me kartele). Banesa ka sallonin e madh me kuzhine dhe trapezari, ballkon, dy dhoma gjumi, wc dhe banjo.Eshte ne lokacion te mire, dhe me pamje nga lindja.Cmimi eshte fiks. Shitet vetem me para ne dore, pa kompensim me veture a ckado tjeter.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »