SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtëpi në Shitje
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
ID e produktit :
56053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia tri kate me dy hyrje të veqanta me mbi 300m2.

Hyrja e parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një shpajz, dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikes.

Hyrja e dytë është e pa banuar posedon sallon, kuzhinë ,tri dhoma gjumi.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë.

Shtëpia gjendet afër rrugës së Prishtinës.

Çmimi i shtëpisë është 70.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »