SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SHTËPINË NË MITROVICË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
56194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Mitrovicë e cila gjendet në Rr.Sylejman Shala Nr.6 afër shkollës fillore "Ismail Qemaili".
Shtëpia posedon garazhën për 4 vetura,
Kati i parë është objekt afarist,kati i dytë dhe i tretë për banim.
Ka ballkone para dhe prapa shtëpisë.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Mitrovicë
+37744595684
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »