SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Objekt dhe Shtëpi në Shitje
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:01
ID e produktit :
56420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Objekti dhe shtepia ne shitje

Shitet shtëpia dhe objekti me mbi 6 Ari oborr.

Objekti dy katësh me 227m2 të shfrytëzueshme

Kati i parë posedon lokal , dhe kati i dytë posedon dy dhoma dhe një banjo.

Dyshemeja e tëra pllaka , dyer dhe dritare të plastikës.

Shtepi një katëshe me 145m2 të banuara , posedon infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyanëshëm : ujesjellës dhe bunar.

Dyer dhe dritare prej druri, dyshemeja e tëra patos.

Gjenden në rrugë të Prishtinës , në një pjesë mjaftë të frekuentuar.

Çmimi i objektit dhe shtëpisë është 270.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »