SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin - Fush Kosov
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
56496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale ne Prishtin - Fush Kosov

Lokacioni: Kompleksi Simentronix

Siperfaqe 88 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Teras

Posedon:

- Uj 24 or
- Parking para Objektit
- Parking Nentoksor
- 2 Lifta
- Sigurim Fizik dhe me Kamera 24 or
- Nxemje Qendrore


Çmimi 59.000 Euro pa Mobile
.
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »