SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne rr. Gazmend Zajmi.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
56539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne rr. Gazmend Zajmi.
Shtepija eshte ne rrugen kryesore, ka qasje ne te dy rruget.
Shtepia ka 5.44 ari truall.
Na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »