SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardha.
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
56559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardha.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome gjumi, shpajz, banjo dhe terase.
Banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi eshte 55000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregun e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »