SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LALZIT BAY RESORT Banesa dhe Vila ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
56603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një rezort luksoz me 5 yje në atë që do të bëhet komuniteti plazhor më ekskluziv në Shqipëri.
Rezorti mesdhetar zë një vend fantastik në qëndër të bukurisë së paprekur natyrore të Gjirit të Lalzit.
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Gjiri i Llazit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »