SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit)
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
56756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe shpajz. Shtëpia ka truall komplet 4 Ari. Trualli ka dalje dalje në rrug të asfaltuar 35m2, ka mundesi dhe për shtëpi tjetër.

Ndertim i ri.
Çmimi: sipas marrveshjes


Tel: 044262911:044262910
Informata rreth publikuesit
Leottrim
Fushë Kosovë
Fush Kosovë (Mbrapa Murebestit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »