SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia afer rezervarit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
5683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne rrugen Isa Kastrati te Rezervari i ujit.

Shtepia eshte e ndertim i ri me standarde te larta.
Trolli ka 400 m2 .
Shtepia ka 170 m2 dhe është e izoluar me izolim prej 10cm.
Ka ngrohje qendrore me sistem toksor .
Ka bazen te ndertuar me pllaka versace , ka filtera per filtrim.
Ka bunar-( pus) uji me te cilin mbushet bazeni.
Ka shtepi per vere , Grillin, Serren - (bahqen) me mbuloj polikarboni.
Ka garazhe me dyer automatike qe hapen me dirigjues.
Ka fidane te mbjellura etj..
Per me shume informata ne numrin +377 44 377 450 dhe 049 545 327
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
rruga Isa Kastrati Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »