SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira te bregu i dilelit banesat e ontexit afer shkolles Ismail Qemaili
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
56883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesen me qera . Banesa gjendet ne kompleksin ONTEX (ndertesa e pare) ne bregun e diellit, dhe permban keto karakteristika:

2 dhoma gjumi;
1 dhome dite (salon);
Kuzhine;
Banjo me wc;
WC ndamas me nje lavaman;
Shpajz;
Terasa e madhe;
Korridor.

Kompleksi i Ontex permban:
Rryme 24/7;
Uje 24/7;
Security 24/7;
Lifti me kartele;
Hyrja me guard, vetem per banore;
Pastrimi i ambienteve te perbashketa;
Kopshtare etj.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe nga leshimi i baneses per perdorim e deri tani (pothuajse 3 vite) banon nje Italiane.

Cmimi i qerase ishte 550 euro ne muaj, por mund te negociohet
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »