SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne SHitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
56919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Banesa ka 11o metra katror, posedon 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhin, banjon dhe nje shpajz. Banesa gjindet perball Q.T Agmia ne Gjilan.

2. Banesa 104 metra katror, posedon 2 dhoma gjumi , 1 sallon me kuzhin, banjon. Banesa te Plisi ( tek rreth rrotullimi, rruga per presheve )

3. Toka nga 3 ari, me te gjith infrastrukturen e duhura per ndertim te nje shtepije, rrymen, ujesjells, rrjetin e ujrave te zeza, kabllovik, internet.... toka gjnedet mbrapa restauran Bojana - Gjlane.


Per gjdo informat shtes, ju lutem kontaktoni,
tel 00377 44 409 018
viber 00377 44 409 018
Informata rreth publikuesit
Alush
Gjilan
044-409-018
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »