SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira ne lagjen Mat 1.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
56935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: VI
-Renditja:2 dhoma gjumi, sallon me kuzhi, banjo dhe ballkon (banesa edhte gjysem e mobiluar).


Mob:045/691-690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »