SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banesa me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
56937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa me qira te Sllovenia Sporti per nderkombetar perballe Albi marketit

*Pershkrimi i baneses
-Kati i 5 me ashensor
-Rendtitjae baneses: 3 dhoma gjumi +dhome pune,dhome dite,kuzhine,banjo +WC,shpajz dhe ballkon

Mob:045/691-690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Sllovenia Sporti perballe Albi Market [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »