SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te QAFA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
56938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per sherbime afariste me leje te rregullt (zyre, barnatore, restaurant apo kafeteri,etj)

*Pershkrimi i baneses:
-Banesa posedon 2 dhoma, sallon me kuzhin, banjo dhe koridor po ashtu ne kuader te baneses eshte edhe bodrumi dhe obori.
-Kati i I-re
-Siperfaqja:100 m²


Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
QAFA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »