SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa luksoze ne lagjen "Mati I" ne rrugen "B" .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
56947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa luksoze ne lagjen "Mati I" ne rrugen "B" , banesa eshte ne katin e pare, me siperfaqe prej 90.15m2 , ka sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , dy banjo ,ballkon. Ka pamje edhe ne rrugen kryesore edhe mbrapa. Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 1200€ per m2 i negociushem.
Na kontaktoni ne nr: 045 401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1, rr. B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »