SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '14
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
56981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen dardania.banesa eshte e renovuar dhe komplet e mobiluar me mobilje te reja
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alban
045600199
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »