SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLLAC 4.33 ARI NE LAGJEN E RE ,, BAJRAM CURRI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
57117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pllaci eshte ne lagjen e BAJRAM CURRI-t, afër KFORIT TURK.

Prej hyrjes kryesore te bazës së KFOR TURK është 700 metra larg ne drejtim te SHTYPSHKRONJES.

Rruga deri te vendndodhja e pllacit është e asfalltuar dhe posedon rruge kadastrale, uji,rrjeti kabllovik, rrjeti elektrik dhe kanalizimi jane prane pllacit.

Pllaci eshte 4.33 ari ne forme katrori me dimensione 21m X 22m, eshte shume i pershtatshem per te gjitha ndertime. Per rreth pllacit ndodhen shtepi te banuara, afer ndodhen shkolla e mesme ekonomike dhe ETC Elkos.

Pllaci posedon te gjitha dokumentacione te nevojshme dhe jane te rregullta...


Pronari : Afrim Jonuzi .
Kontakt : +386 (049) - 807 - 969
Informata rreth publikuesit
afrim
Prizren
+38649807969
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »