SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Arberi, lagjja e ambasadave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
57167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 ari truall në Prishtinë, lagjja “Arbëri”, përballë Ambasadës Italiane dhe afër asaj Gjermane. Në truall është i ndërtuar kati përdhese, ndërtimi i vrazhdë me sipërfaqe 274 m². Trualli ka qasje në rrugë nga të tri anët (udhëkryq). Është i përshtatshëm për Ambasadë, lokale afariste, objekte administrative (banka, kompani sigurimi), agjenci turistike, banim kolektiv etj. Objekti posedon leje ndërtimi. Çmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ganiu
Prishtinë
044 148 148
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »