SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NË TASLIXHE
Çmimi :
€560,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
735 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
57341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NË TASLIXHE NË Rr.“RASIM KIÇINA” ME SIPËRFAQE 735m2, +PODRUMI, ME 6 ARI TRUALL, 3 KATESHE, ME 3 HYRJE TË VEQANTA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 560.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Taslixhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »