SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OBJEKT ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
57350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET OBJEKTI ME QERA
Lëshoj Objektin me qera,i cili gjindet në rrugen ,,Isa Kastrati” përball SH.F.,,Iliria“. Objekti është 5 –katësh,me siperfaqi 1000 m2 + podrumin. Madhsia e truallit është 7,5ari.
Kati përdhes dhe kati i par mund të perdoren edhe si një hapsir (pa mure ndarëse, sipas destinimit),ndersa 3-katet tjera kanë nga 6 dhoma dhe nga dy banjo.-gjithësejt 18 dhoma dhe 6 banjo.
Objekti deri tani ka qen I përdorur si objekt universitar.(prej vitit 2002)
Mund të përdoret për destinime të ndryshme.
Ka parking për se paku 10 automjete.
Hapsira për rreth është e rrethuar me muri.
Ka të gjith infrastrukturen përcjellëse.
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
,,Mark Isaku"" [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »