SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje TE RRETHI PERBALL SPITALIT AMERIKAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
57363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet tek Rrethi ne prishtine perballe Spitalit Amerikan me nje siperfaqe prej 59m2. Gjindet ne katin e 4 dhe objekti i posedon te gjitha nevojat tua.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »