SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi (për zyre) me qira ne lagjen SANTEA.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
57476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi me qira ne lagjen SANTEA.
Shtëpia gjendet afër në mes të Zyrës së auditorit të Përgjithshëm dhe Kafiterisë MRIZI I ZANAV.
Shtëpia ka lokacion shumë të përshtatshëm për organizata apo kompani të ndryshëm që dojn ta shfrytëzojn për seli apo zyre.
Shtëpia është 2 ( dy ) katëshe dhe ka 210m2 si dhe 2 ari truall të shfrytëzueshëm dhe oborr I rregulluar mirë.
Shtëpia ka këtë renditje:
Bodrumi:
1. Njësi ( dhomë ) që shfrytëzohet si depo )
1. Njësi ( që shfrytëzohet për paisjet e ngrohjes qëndrore )

Kati i I-rë:
3. Njësi ( dhoma )
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i II-të:
3. Njësi ( dhoma )
1. Banjo
1. Koridor ( me dollape për dokumente )

Shtëpia ka parking të mjaftueshëm në oborr si dhe secila nga dhomat ka KLIMË të veçant.
Shtëpia nuk lëshohet për Restaurant apo për Kafiteri.
Ngrohja bëhet me naftë si dhe shtëpia ka rezervuar uji dhe bunar.

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 049/636-333 edhe në viber
pro-ks@hotmail.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »