SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë në shitje në lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha.
Çmimi :
€77,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
57477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha.
Banesa është në katin e V-të, ka gjithsej 89.63m2 dhe është 2 (dy) katëshe.
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
2. Shpajza
Banesa ka mundësi të zgjerimit ( të nxjerrjes dhe të një dhome ), pa leje komunale sepse është e gatshme edhe një dhomë, vetëm duhet izolimi.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »