SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 75m2, KATI I 6, NDERTIM TREGTIA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
57493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE RR.HYSEN XHAKOLLI, BLLOKU APOLLONIA A20.
BANESA ESHTE 75M2, NE KATIN E VI(6), NDERTIM NGA "TREGTIA".
KA RENDITJEN PREJ - 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, SHPAJZ, BANJO, KORIDOR, TARASE.
BANESA ESHTE NE POZITEN ME TE MIRE NE BLLOK, KA PAMJEN NE TE DY ANET. DIELLI GJITHE KOHEN E RREZON.
ESHTE E NDERTUAR ME STANDARTE EUROPIANE, NXEMJE QENDRORE ME RRYME, UJE 24H I PIJESHEM, KORIDORET E PERBASHKTA JANE ME HAPSIRE SHUM TE MADHE, BLLOKU KA PARKING TE GJERE. BLLOKU ESHTE I PRANUAR TEKNIKISHT,
KOPSHTI I FEMIJEVE (QERDHJA), DHE MARKETI JANE NE HAPSIREN E MBRENDSHME TE PARKINGUT.

QMIMI PER M2 - 500 EURO
KERKOJ TE INTERESUAR SERIOZ, PER CDO INFO KONTAKT NE NR : 045586655. (VIBER)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Merkur
Fushë Kosovë
045586655
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »