SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE SOLITERAT E LAKRISHTES, NDERTIM I VJETER
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
57494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE LAGJEN LAKRISHTE.
BANESA KA 3 DHOMA, 1 KUZHINE, 1 BANJO, KORIDOR DHE TARASE.
HAPSIRA ESHTE 80M2, KA PAMJE NE TE 2 ANET E BANESES.
ESHTE NE KATIN E 10 (DHJETE).
JAM PRONARI I BANESES, KERKOJ TE INTERESUAR SERIOZ.
ESHTE EDHE MUNDESIA E NDRRIMIT ME PATUNDSHMERI TJERA.
KONTAKTI - 045586655 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Merkur
Fushë Kosovë
045586655
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »