SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale me qira Aktash II Prishtine 044404811
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
57776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Lokalet me qira afer universitetit Iliria Prishtine
Lokalet jan te pershtatshme per zyre, ordinanc, barnatore, sallon ondulimi et...
Secila ka ngrohje qendrore dhe ventilim
Fillojn nga 40 m2 deri 90 m2
KONTAKT
044404811
Viber: +38649759121
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
+37744404811
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »