SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne kompleksin qafa
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Madhësia :
51 m²
ID e produktit :
57858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese te qafa
Shes banesen ne kompleksin qafa ne hyrjen A2 (te kompania e sigurimit croatia) ka hyrjen e siguruar
Ashensori punon dhe mirmbahet nga nje kompani
Banesa ka siperfaqe prej 51m2
Sallon
Dhome gjumi
Kuzhine
Teras
Banjo
Koridor
Dhe nje shpajz prej 10m2 jasht siperfaqes se baneses (e pa llogaritur ne 51m2 d.m.th +10m2 me shpajz=61m2)
Ne ket siperfaqe nuk jan llogaritur muret dhe ashensoret sikurse ne ato banesat private
Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe leter poseduese nga komuna
Njejeresh shesim edhe garazhen prej 17m2 po nga i njejti pronar garazha 290eu m2.
Bleres serioz

Emri Esad
Nr kontakt 044148909
Mos dergoni sms
Ora e kontaktit prej 10:00 deri 21:00
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erdit
Obiliq
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »