SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2 ne Dardani
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
5798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2, ek ish Novi Domi, ne lagjen Dardania, ne pllato mbi katin perdhese. Lokali eshte i gatshem dhe i pershtatshem per zyre apo dyqan.
Qmimi eshte 35.000euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »