SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NjeFamiljeDiplomatikeKerkonShtepiPer3vite
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
5807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia duhet te kete se paku 5 dhoma gjumi, 2 garazha, oborr, rezervuar uji dhe te jete jo larg qendres se Prishtines. Familja vendosen ne Prishtine ne Korrik, kurse vijne per vizite te ofertave ne fillim te muajit Prill.

Ofertat me fotografi dhe pershkim te detajizuar dergoni ne e-mail: yreapr@live.com
Info: +377 44 550 111
+386 49 550 111
"Your Real Estate Agent"
in Prishtina
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044550111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »