SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lshoj Banes me qira ne Prishtin ne lagjen Dardania
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
58098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen e cila gjendet ne lagjen Dardania, te parku ose te bashkesia e 3 lokale. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon,
-kuzhine e veqante,
-dhome gjumi,
-koridor,
-banjo,
-ballkon.

Banesa leshohet edhe per studenta ku mund te vendosen deri ne 5 persona.

Çmimi 240€.

Tel -045-891-338
Informata rreth publikuesit
Klodian
Vushtrri
045891338
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »