SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION / Shitet Toke dhe Ndertese ne Bregdetin e Velipojes
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
58120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toke me siperfaqe 400 meter katrore , dhe ndertes me siperfaqe 70 metra katrore ne shitje , fare prane bregdetit !
Informata rreth publikuesit
Lui
Shkodër, Albania
Plazhi i Velipojes [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »