SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira perballe sh.f. "Elena Gjika"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
ID e produktit :
58123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses
-Renditja:3 dhoma, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon.Uje 24h dhe ashensor.

Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
te Elena Gjika [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »