SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Qender te Podujeves ish Zyret e OSCE-se
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
1000 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
58152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne qender te Podujeves Shtepija ka gjithsejt 600 m2 , 200m2 locale dhe 6 ari truall Objektin Percjelles 400 m2 (per mini Fabrike apo depo) Shtepija momentalisht eshte duke funksionuar si Qerdhe Private , Me heret kane qene zyret Kryesore te OSCE -se per rrajonin e Podujeves. Tel 044/118-355 dhe 044/973-333
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044973333
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »