SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali jepet me qira. Lokali gjendet ne Lagjen Tophane ne Prish
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
ID e produktit :
58341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Lokali jepet me qira". Lokali gjendet ne Lagjen Tophane ne Prishtine, si dhe ka dikun 35 m². Poashtu lokali e ka edhe nxemjen qendrore.
Numri i telefonit +37744 972 557. Çmimi i 250 euro (i diskutueshem ).
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtinë
+37744 972 557
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »