SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati i 2-te ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
58391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 110m2, 4 dhomeshe, kati 2-te, ne Bregun e Diellit, ndertim i SHPK Nderimi, Banesa ka orientimin Jug- Perendim, eshte e gatshme per banim dhe ka keto hapesira:
- qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari
- 3 dhoma gjumi
- depo
- banjo
- toaleti
- koridori
- terasa
Qmimi eshte750 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »