SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat e reja me Lizing ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
58442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja 106.5m2, 87m2 dhe 60.5m2, ne katin e 7-te, ne lagjen Mati 1. Banesat jane te gatshme dhe kane keto te dhena:
Banesa 106.5m2, kati i 7-te, orientimi jug, 4 dhomeshe,
- salloni me kuzhine e trapezari, 3 dhoma gjumi, depo, banjo, tualet, koridori, hyrja, terasa
Banesa 87m2, kati i 7-te, orientimi jug-lindje, 3 dhomeshe,
- salloni me kuzhine e trapezari, 2 dhoma gjumi, depo, banjo, tualet, koridori, hyrja,
Banesa 60.5m2, kati i 7-te, orientimi veri-perendim, 2 dhomeshe,
- salloni me kuzhine e trapezari, 1 dhome gjumi, depo, banjo, koridori
Qmimi eshte 750 euro per m2,
Kushtet e pageses 30% keshë kurse pjesa tjeter permes Lizingut nga Raiffeisen Bank per 20 vite.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »