SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
I'pet Banesa me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
58542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I'epet banesa me qera

Lagjja dardania kurriz hyrja 17 kati i pare mbi llotarine e Kosoves

Banesa posedon:

1 Kuzhin
Dhoma e ndenjes ( salloni )
1 shapjz (depo)
2 tarasa (ballkona)
3 Dhoma te gjumit
1 WC dhe 1 banjo

Banesa eshte e mobiluar
Jepet per kohe te gjate per familjare
Qmimi 300 Euro
Informata rreth publikuesit
Gramos
Dardani Kurriz [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »