SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera tek Qafa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
58616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet perball Kino ABC1, ne katin e 3. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
Imer
Prishtinë
049700287
Rr.UÇK tek Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »